Kuchyňské baterie Sinks


▼ Potřebujete poradit? ▼

Kuchyňské dřezové baterie

jsou nejen funkčním doplňkem k dřezu, ale stále více také designovým prvkem. Buď zákazníci baterii ladí s ostatními doplňky, například tedy k černým svítidlům, vypínačům a úchytkám zvolí černou baterii, nebo jdou do kontrastu a kombinují například antracitový dřez s bílou baterií.

V naší nabídce převažují moderní dřezové baterie se sprchou, díky níž si pohodlně opláchnete velký plech nebo dřez, ale samozřejmě máme i retro baterie, nejčastěji s povrchovou úpravou bronz, mosaz a chrom. Zastoupeny jsou rovněž beztlakové baterie, které jsou určeny k beztlakovým průtokovým ohřívačům vody.

Jaké typy vodovodních baterií do kuchyně u nás seženete?

Zakládáme si na tom, abychom vám nejen nabídli kvalitu – proto baterie dodáváme od značek Sinks a Blanco – ale také abyste se v naší velké nabídce co nejsnadněji orientovali. Tudíž jsme kuchyňské baterie roztřídili do skupin, které se odlišují materiálem a ovládáním.

Najdete u nás:

  • Granitové baterie – díky použitému materiálu krásně ladí ke granitovým dřezům, jsou k dispozici v různých barvách, žádané jsou především granitové baterie se sprchou.
  • Nerezové baterie – jsou univerzální, hodí se ke všem typům dřezů, povrch nejčastěji bývá z kartáčované nerezi.
  • Chromové baterie – díky stříbrné barvě a lesklému povrchu se také hodí ke všem typům dřezů.
  • Pákové baterie – ovládání pomocí páky je kvůli možnosti použít jen jednu ruku k navolení teplé i studené vody nejrozšířenější, páka může být z boku, nebo z vrchu.
  • Kohoutkové baterie – mají ovládání dvěma kohoutky (na teplou a studenou vodu), používají se dnes už jen do rustikálních a retro kuchyní.
  • Nástěnné baterie – jsou kvůli vzhledu méně používané než stojánkové baterie, ale stále mají své opodstatnění a to především u kuchyní zařízených ve starodávném stylu nebo tam, kde zákazník nechce předělávat rozvody vody.

Proč se vyplatí si kuchyňskou baterii pořídit právě u nás?

 

Nejste si jisti, jakou dřezovou baterii vybrat nebo jak ji namontovat? Jsme vám k dispozici na telefonu nebo e-mailu.

 
889
727918897279
Značky
Barevný odstín baterie
Barva baterie dle výrobce
Beztlaková baterie
Ovládání baterie
Typ/tvar baterie
Umístění baterie
Výsuvná hadice u baterie

Stránka 1 z 3 - 83 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 83 položek celkem