Dětské úchytky a knopky


▼ Potřebujete poradit? ▼

Dětské nábytkové úchytky

Hlavním poznávacím znakem dětských úchytek na nábytek je jejich barevnost, která oživí jakýkoliv interiér. Dětské úchytky můžete pořídit nejen na novou skříň. I ta stará s pestrobarevnou žabkou bude najednou jako nová. A vaše děti si je určitě zamilují.

Podle čeho vybírat dětské úchytky?

1. Barva dětských úchytek

Pro ty, kteří mají rádi jednoduchost, ale i barevnost jsou tu jednobarevné dětské úchytky a knopky. Ať už budou žluté, fialové nebo zelené, vždy oživí jakýkoliv dětský pokoj.

A protože děti milují barvy, jistě s námi budete souhlasit, že děti by volili pestrobarevné vzory. Holčičkám můžete pořídit dětské úchytky na skříně ve tvaru květiny, klukům zase vláček.

2. Materiál dětských úchytek

I v materiálu můžete vybírat podle svých preferencí. A z jakých materiálů můžete vybírat?

  • Dřevo, které upřednostní milovníci klasických materiálů;
  • kov, který je vhodný spíše pro starší děti;
  • plast, který má netradiční a moderní tvar;
  • měkčený plast, který zajistí bezpečnost těm největším rošťákům.

3. Tvar dětských úchytek

Dětské úchytky vynikají nejen svou barevností, ale i tvarem. Od klasických úchytek, až po tvary zvířátek a rostlin. Při výběru zvažte praktické využití jednotlivých úchytek.

Knopka nebo úchytka?

Knopka

Ať už to bude hvězdička nebo kočička, knopku doporučujeme použít na menší dvířka, např. šuplíky. Uchycená je na jeden šroubek, proto by mohlo být obtížnější otevírání větších dveří. Pokud tedy nepoužijete dvě, například na zmiňovaný širší šuplík.

Úchytka

Dětská úchytka na nábytek je připevněná pomocí šroubků na dvou místech, a proto je vhodná i pro větší rozměr dveří. Díky pohodlnému otevírání se neztratí ani na těch malých. V případě, že budete měnit staré úchytky za nové, dejte pozor na rozteč. Ta by měla být stejná, jako úchytka původní.


Pokud máte nějaké doplňující dotazy tak nás neváhejte kontaktovat, moc rádi Vám poradíme.

 
36
159136159
Značky
Barva úchytky
Dle možnosti použití
Rozteč úchytky (mm)

Stránka 1 z 2 - 57 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 57 položek celkem