Dveřní kování a kliky


▼ Potřebujete poradit? ▼

Prodáváme dveřní kování do moderních i retro interiérů

Dveřní kliku člověk používá dennodenně, proto by samozřejmě měla být pro ruku pohodlná, ale neméně důležité je její vzhled. Vždyť právě klika je často prvním doplňkem, který je v interiéru vidět. Naším cílem je, aby u nás sehnalo dveřní interiérovou kliku co nejvíce lidí, a tak máme v nabídce:


Ačkoliv většinu naší nabídky tvoří kliky na interiérové dveře, máme i řešení pro vchodové dveře a to v podobě bezpečnostního kování.

Na co při výběru interiérové dveřní kliky pamatovat?

  1. Ujasněte si, jaký preferujete typ dveřního kování. Obecně se rozetové kování doporučuje do moderních interiérů a štítové kování do bytů a domů zařízených v rustikálním a retro designu.
  2. Jak se klika hodí k interiérovým dveřím a k dalšímu vybavení. Buď můžete z kliky udělat dominantní prvek (například černé kování na bílých dveřích), nebo naopak na ni neupozorňovat. Tvar, barva a celkový design je individuální záležitostí, ale podle našich zkušeností dobře vypadá, když interiérové doplňky k sobě ladí (tedy mít v jedné barvě/odstínu úchytky, věšáky a kliky).
  3. Kolik do dveřního kování chcete investovat, tedy z jakého budou kliky materiálu a jaká bude povrchová úprava. Cenově dostupnější jsou kliky ze zinku a nerezu. Kvalitnější, ale dražší jsou mosazné kliky. 

 

Potřebujete se ještě na něco zeptat? Neváhejte nás kontaktovat. Více informací najdete také na našem blogu v článku: Jak vybrat interiérovou kliku ke dveřím?

 

 
174
499211744992
Značky
 
Dveřní kliky - materiál
Dveřní kliky - povrchová úprava
Dveřní kliky - styl

Stránka 1 z 15 - 525 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 15 - 525 položek celkem