Granitové kuchyňské dřezy


▼ Potřebujete poradit? ▼

Granitové dřezy

jsou díky použité přírodní žule (cca 80 %, zbytek tvoří barvivo a pojivo) velmi odolné a pevné a není tak překvapením, že si je aktuálně Češi volí do kuchyně nejčastěji. Navíc na rozdíl od klasických nerezových dřezů jsou k dispozici v různých barvách – nejen v bílé a černé, ale i jasmínové, béžové, antracitové, šedé nebo třeba v barvě betonu. Díky tomu se stávají výrazným designovým prvkem. Oblíbené jsou kontrasty, tedy například do bílé kuchyně černý granitový dřez a v černé barvě jsou i další doplňky, jako jsou nábytkové úchytky, vodovodní baterie a dávkovač saponátu.

Zakládáme si na prvotřídní kvalitě

V našem sortimentu najdete kvalitní granitové dřezy od vyhlášených značek BLANCO a Sinks. Vždy je součástí veškeré odpadní příslušenství, upevňovací materiál a zdarma od nás dostanete také sanitární silikon, který slouží k montáži. Bezplatně vám rovněž vyvrtáme otvor pro baterii či dávkovač.

Granitové jednodřezy i dvojdřezy jsou v různých barvách, tvarech a typech. Pro větší přehlednost jsme vytvořili samostatné kategorie a dřezy si rovněž můžete vyfiltrovat podle určitých parametrů (způsob montáže, průměr výpusti, zda je v dřezu zabudované excentrické ovládání atd.).

Jaké granitové dřezy konkrétně prodáváme?

 

Potřebovali byste se ještě na něco zeptat? Zavolejte nám nebo napište e-mail. Na našem blogu také najdete praktický článek Jak vyčistit granitový dřez.

 
1756
263701175626370
Značky
Barevné označení dřezu dle výrobce
Barevný odstín dřezu
Minimální šířka skříňky pod dřez (v cm)
Orientace dřezu
Způsob montáže dřezu

Stránka 1 z 26 - 913 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 26 - 913 položek celkem