Elektro zásuvky do pracovního stolu


▼ Potřebujete poradit? ▼

Elektrické zásuvky do pracovního stolu

Zásuvku do stolu ocení dnes již každý. Skvěle vypadá, dodá stolu šmrnc a maximální užitnou hodnotu, zejména proto že se dá bohatě vybavit, aby vyhovovala každému. Zásuvku můžeme umístit na stůl, nebo zabudovat do desky stolu. Obě varianty mají své pro a proti. 

Pojďme si představit možnosti zásuvkových panelů a elektrických zásuvek do stolu. A zároveň zmínit možnost výběru jednotlivých zásuvek ke konfiguraci a jejich možností. U obou typů zásuvek je obrovská výhoda jejich kompatibility, zásuvky lze dokonce propojit mezi sebou a docílit tak minimální potřeby dalších přípojných míst například ve stěně, nebo na podlaze pro přívod elektrického napětí. Díky tomu jsou také velmi flexibilní ať už třeba při stěhování stolů.

Zásuvkový panel, také zásuvky na stůl jsou přichyceny pomocí příchytek nebo úhelníků ke stolové desce, výhodou je, že je můžete posouvat a jejich instalací nezasahujete do desky stolu - výřezem nebo frézováním. Příchytky jsou velmi pevné a při používání drží zásuvku na svém místě. Stolní zásuvková lišta není nijak omezena možnosti vybavením. Jsou v nabídce s několika sloty pro napájení 230V a také volnou uživatelskou pozicí pro vybavení přípojnými místy dle potřeby. Proto je možné je přizpůsobit jak stolu v kanceláři tak i například jednacímu stolu, kde se může skvěle hodit například konektor HDMI pro zapojení projektoru a podobně.

Elektrické zásuvky do stolu, jsou skvělou možností jak docílit moderního stolu, připraveného k využití v kanceláři nebo doma. Zásuvky lze vybavit USB nabíječkou, HDMI konektorem a dalšími sloty. Vestavné zásuvky do stolu navíc nezabírají místo pod stolem, takže nebrání pohybu, například u kancelářského kontejneru. Konfigurace těchto zásuvek však nedovoluje tak rozsáhlé vybavení jako u stolních zásuvkových lišt, protože jsou omezeny svou velikostí.

Z hlediska otevírání je možné do desky stolu umístit výklopné zásuvky do stolu, zde je nutné zvážit dostupný prostor pod pracovním stolem. V případě nedostatku se nabízí využití zásuvek s otočným krytem nebo zásuvky vložené do desky stolu bez krytu, všechny typy elektrických zásuvek jsou nenáročné na prostor pod deskou stolu.


Pokud máte stále nějaké doplňující dotazy tak zkuste mrknout na náš článek: Jak vybrat zásuvky do stolu, kde tuto problematiku rozebíráme více podrobněji nebo nás můžete kontaktovat, moc rádi Vám poradíme.

 
580
59240158059240
Značky
 
Vybavení el. zásuvky
Způsob montáže el. zásuvky
Způsob otevírání el. zásuvky

Stránka 1 z 3 - 83 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 83 položek celkem