Retro věšáky a háčky


▼ Potřebujete poradit? ▼

Starožitné věšáky

Nábytkový věšák je nejen praktickým doplňkem k pověšení oblečení, ručníku nebo utěrky, ale má i dekorativní funkci. Starožitné a retro věšáky jsou díky svým zaobleným tvarům, zdobným výřezům a oblinkám vhodné ke starému vyřezávanému masivnímu nábytku a do interiérů laděných do venkovského, retro, provence a vintage stylu. Nejčastěji jsou v barevném provedení mosaz patina, ale velmi oblíbená je také měď patina, kde v černém odstínu kouká měděný základ věšáku. Většina nabízených retro věšáků je montována z přední strany, přičemž v balení je vždy šroub/vrut v barvě daného háčku. Bližší informace o výběru a montáži najdete na našem blogu v článku: Jak správně vybrat věšáky do interiéru.

Prodáváme i kompletní série

V naší nabídce najdete retro věšáky ve velké i malé velikosti a také jsou zde produkty, které tvoří sérii, to znamená malý, velký věšák a úchytka s knopkou – vše ve stejné barvě a tvaru.

Až 5 retro věšáků a háčků vám půjčíme k vyzkoušení

Nejste si jistí, jak bude vybraný věšák ladit s vaším nábytkem? Tak ho vyzkoušejte. Můžete si půjčit až 5 vzorků (a to nejen starožitné věšáky, ale i vhodné retro nebo rustikální úchytky), podrobné informace najdete na stránce Půjčovna vzorků.

Pokud byste k výběru měli ještě nějaké  dotazy, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme.

 

 
29
210129210
Značky
Věšák - barva

Stránka 1 z 2 - 53 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 53 položek celkem