Kdo jsme In-duro.cz?

JEDNODUŠE BY SE DALO ŘÍCI E-SHOP S NÁBYTKOVÝM A STAVEBNÍM KOVÁNÍM

Nábytkové kování nás baví. Věnujeme se mu již více než deset let. Díky těmto zkušenostem dokážeme vybrat a poznat kvalitní produkt, kvalitního výrobce s dlouholetou tradicí a to vše přenést na Vás, tedy naše zákazníky. Zároveň jsme e-shop s přidanou hodnotou v servisu pro zákazníka. 

Ke každé práci je důležité mít to správné a kvalitní nářadí. Vybrané speciální typy přípravků nebo šablon Vám rádi půjčujeme. Poslouží Vám k odvedení kvalitní práce. Sami jsme poznali, že přední výrobci kladou důraz na kvalitu a funkčnost vyráběného kování, což je pochopitelné. Dost často však kování nefunguje správně vinou špatné montáže, ne ani tak neodborné montáže, jako spíš nepřesné. Výsledný produkt pak neplní správně funkci a nedělá radost. Proto doporučujeme použít, pokud to samozřejmě jde a pokud to situace vyžaduje, při montáži kování šablony. 

Kromě produktů je pro nás velmi důležitý kontakt se zákazníkem. Máme z toho radost a komunikace se zákazníkem nás obohacuje. Čerpáme Vaše postřehy a nápady, kterými si lámete hlavu, snažíme se je uplatnit v praxi a udělat e-shop přívětivý, pohodlný a přehledný. 

Prostředí e-shopu se může zdát jako prostředí, bez kontaktu se zákazníkem. Ale opak je pravdou. Zkuste nám zavolat nebo napsat. Pokud existuje řešení Vašeho dotazu nebo problému s největší pravděpodobností o něm víme a pokusíme se ho vyřešit. Jsme komunikativní lidé, kteří se o kování naučili a nejvíce dozvěděli od lidí z oboru, se kterými jsme v téměř každodenním kontaktu.

Co Vám můžeme nabídnout?

NÁBYTKOVÉ KOVÁNÍ OD PŘEDNÍCH SVĚTOVÝCH VÝROBCŮ - vybírejte z široké nabídky.

Můžete se setkat s produkty BLUM, HETTICH, s nabídkou předního výrobce elektro zásuvek do nábytku BACHMANN nebo s velmi dokonalými produkty CAMAR. Výrobce CAMAR je příkladem výrobce nábytkového kování na vysoké technické úrovni a přitom za přijatelnou cenu.

U nábytku nás velmi naplňuje jeho výsledný design. Takovou třešničkou na dortu, každého kusu nábytku jsou nábytkové úchytky. Sledováním trendů se snažíme nabídku co nejvíce přizpůsobit aktuálním požadavkům a vývoji na trhu. 

Sortiment úchytek je velmi obsáhlý. Spolupracujeme s výrobci hlavně z Evropy, zhruba z 80 % a ti nám to vrací kvalitním produktem, krásným designem a ve finále spokojeným zákazníkem. 

Věci, které jdou na nábytku vidět, jsou důležité, protože funkčnost šuplíku v kuchyni, závěsu u dvířka komody, tak nějak očekáváte, a nic jiného nepřipouštíte. Je to zejména z toho důvodu, že evropští výrobci kování nastavili vysokou laťku z hlediska kvality. Pokud si něčeho na nábytku všimnete nebo Vás zaujme, je to věc jako právě úchytka nebo dřez, pominu-li dekor lamina nebo pracovní desky. 

Kromě designu je také dobré se zaměřit na užitek. Nebojte se proto přidat užitnou hodnotu Vašemu nábytku jeho vybavením. Tím míníme využití vnitřního prostoru zásuvky. V dnešní době jsou dostupné řešení v základním provedení vyrobené z plastu, nebo vnitřní třídění ze dřeva či nerezi. Můžete přidat do nábytku elektřinu, správně vyřešená elektro zásuvka v kuchyni povede k maximální spokojenosti uživatele a radosti z užívání kuchyně. Pomůžeme Vám vyřešit nábytková světla. Říká se, že světlo dává nábytku duši, působí romanticky a zvyšuje pocitovou hodnotu nábytku. 

To a vše ostatní se postupně snažíme cestou našeho e-shopu přinést k Vám našim zákazníkům, až do domu. Budeme rádi pokud se nám to bude dařit k Vaší spokojenosti.

S pozdravem

Ondra, Martin a kolektiv In-duro.cz