Elektro zásuvky do pracovní desky

V sekci kompletní elektro zásuvky jsou pro Vás ve většině případů nachystané zásuvky, které jsou již připravené pro montáž bez možnosti další konfigurace.

Zásuvky jsem pro Vás rozdělili do 2 skupin podle toho, do které místnosti se zásuvka typově hodí.

  • zásuvky do kuchyně - vybrali jsem pro Vás zásuvky, které se nejčastěji používají v kuchyni. Samozřejmě ale nic nebrání tomu, abyste tyto zásuvky použili i jinde, kde se Vám budou hodit nejvíce.
  • zásuvky pro pracovní stoly - zásuvky, které se hodí pro kanceláře, pracovny a zasedací místnosti. Pokud si chcete zásuvku nakonfigurovat dle svých představ a přizpůsobit si tak své pracoviště a nebo vytvořit designové připojné místo v jednací místnosti, jako např. počet USB, HDMI, datových zásuvek RJ45 apod., tak navštívte kategorii zásuvky pro konfiguraci.

Naleznete u nás široký sortiment elektro zásuvek do nábytku a všech typů místností. Máme zásuvky naložené - u těchto zásuvek není potřeba frézovat či vrtat montážní otvor, tak i vestavné - jedná se o zabudované zásuvky v nábytku a dotvaří tak design a funkčnost pracovního místa a může se stát i ozdobou kanceláře či jednací místnosti. Dále máme zásuvky, které mají různé způsoby otevírání a jsou různě vybavené dalšími moduly dle Vaši preference. V nabídce jsou také různé povrchové úpravy.

 
529
859715298597
Značky
Povrchová úprava el. zásuvky
Systém zásuvek
Vybavení el. zásuvky
Způsob montáže el. zásuvky
Způsob otevírání el. zásuvky

Stránka 1 z 3 - 62 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 62 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.