Elektro zásuvky do pracovní desky


▼ Potřebujete poradit? ▼

Elektrické zásuvky do pracovní desky

Každá kuchyň, která má být praktická a příjemná k jejímu užívání, potřebuje elektro zásuvku, ideální řešení pro použití v kuchyni jsou proto zásuvky do pracovní desky, jednak nezabírají moc místa, jejich umístění se přímo nabízí a to i k dodatečné instalaci. 

Vestavné zásuvky do pracovní desky plní na sto procent svou úlohu, kapacitně nemají problém s výkonnějšími spotřebiči a to i s vícero najednou, při vaření jsou po ruce a navíc svým umístěním nezavazí. Svým vzhledem jsou na TOP úrovni, v kuchyni působí elegantně a přirozeně. Zpracování otvoru v pracovní desce je jednoduché a většina dostupných zásuvek, je již připravena s vidlicí do zásuvky.

Mezi nejčastěji používaným typem otevírání jsou výklopné zásuvky do pracovní desky. Tento typ je ideální k umístění nad šuplík, při tloušťce pracovní desky kolem 38 mm nezabere pod pracovní deskou zbytečně moc prostoru a navíc přívodní kabel je uzpůsoben tak, že vede z boku zásuvky, to znamená, že také nezasahuje do prostoru šuplíku.

Ten komu nevyhovují výklopné zásuvky, jsou ideálním řešením elektrické zásuvky, které se otevírají posunutím krytu. Tento typ otevírání má velmi blízko k výklopným zásuvkám, nicméně designově je nastaven jiným směrem. Postupně se tento typ zásuvky stává velmi oblíbeným. Jediné omezení je v počtu pozic, nicméně je nutné zvážit jestli při práci v kuchyni využijete víc než dvě přípojná místa. Tento typ má tělo zásuvky skryté v pracovní desce a ve většině případů navíc nezasahují do prostoru šuplíku, díky způsobu otevírání.

Dalším řešením v moderní kuchyni mohou být výsuvné zásuvky do pracovní desky v rohové skříňce. Zde využijí, jinak hluchý prostor kuchyně a dost často bývá roh dostupný z obou stran kuchyně. 

Celkově lze říci, že zapuštěné zásuvky do pracovní desky mají svou pozici v kuchyni. Pokud máte tu možnost je použít působí tyto zásuvky v pracovní desce velmi hezky. Nabídka je široká a proto si vybere úplně každý.


Pokud máte stále nějaké doplňující dotazy tak zkuste mrknout na náš článek: Jak vybrat zásuvky do pracovní desky, kde tuto problematiku rozebíráme více podrobněji nebo nás můžete kontaktovat, moc rádi Vám poradíme.

 
580
59240158059240
Značky
 
Barevný odstín el. zásuvky
Systém zásuvek
Vybavení el. zásuvky
Způsob montáže el. zásuvky
Způsob otevírání el. zásuvky

Stránka 1 z 4 - 113 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 4 - 113 položek celkem