Moderní úchytky a knopky


▼ Potřebujete poradit? ▼

Moderní úchytky

Pro ty, kteří nechtějí bezúchytkový nábytek, ale přitom je jim blízký moderní styl (skandinávský, industriální) máme velkou nabídku moderních úchytek. V kurzu jsou nyní tmavé odstíny, nejčastěji černá a antracit, které krásně kontrastují se stále populární bílou barvou nebo když je imitace dřevodekoru či je přímo použito masivní dřevo. Dále jsou u moderních úchytek velmi žádané povrchové úpravy imitující broušení – broušené železo nebo měď patina. Může být také kombinace, například nerez a černá barva.

Moderní úchytky se mohou přidělávat vertikálně i horizontálně, záleží na rozměrech skříněk a celkovém designu nábytku. V případě menších dvířek dobře vypadají rovněž knopky. Pouze horizontálně se instalují profilové úchytky, které se instalují na hranu dvířek.

Nejčastěji zákazníci volí moderní úchytky do kuchyně na dvířka nebo šuplíky od linky, ale samozřejmě krásně vyniknou i na nábytku v obývacím pokoji, ložnici nebo pracovně.

Nejste si jistí, kterou úchytku nebo knopku vybrat? Rádi vám poradíme a můžeme vám až 5 vzorků poslat domů na vyzkoušení.

 

 
39
595139595
Značky
Barva úchytky
Dle možnosti použití
Rozteč úchytky (mm)

Stránka 1 z 5 - 161 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 5 - 161 položek celkem