Elektro zásuvky do kuchyně


▼ Potřebujete poradit? ▼

Elektrické zásuvky do kuchyně a kuchyňské linky

Představte si krásnou kuchyň, kde bude vše fungovat jak má, příjemné úchytky, designové dvířka, ale nedostatek přípojných míst pro elektřinu. 

Proto je například vestavná zásuvka do kuchyni tou správnou volbou a můžete ji do kuchyně doplnit i později, již při používání. Zásuvka v kuchyni má své místo, má určité nároky na instalaci a vy máte požadavky co musí splňovat a umět. 

Instalace zásuvky je velmi jednoduchá, většinou umístíme elektro zásuvku do pracovní desky, důležité je zvážit kolik místa je pod deskou, podle toho zvolíme typ zásuvky. A to buď výklopnou nebo výsuvnou zásuvku.

Výsuvné zásuvky do kuchyně nabízí možnost získat z malého prostoru maximum. Elektro zásuvky se skvěle hodí do kuchyně s rohovou skříňkou, nebo nevyužitým prostorem právě v rozích. Některé modely lze umístit i vzhůru nohama a do kuchyně je spouštět například z horní skříňky.

Výklopné zásuvky do kuchyně jsou zastoupeny větší nabídkou modelů, jejich hlavní výhoda je ergonomie pohybu, jedná se o jednoduchý pohyb otevření i zavření. Zásuvky do kuchyňské linky skvěle zapadnou, provedení ozdobného krytu je většinou kovové a dostupné v mnoha barevných variantách.  

Pokud místo pod pracovní deskou není, nabízí se možnost využití rohové zásuvky do kuchyně. Zásuvková lišta do kuchyně se instaluje na pracovní desku, nebo do rohu ke stěně kuchyně. Vybavení zásuvkové lišty není nijak omezeno od standardních vestavných zásuvek. Je zde možnost mít zásuvkovou lištu pouze s napájením 230V nebo také včetně USB nabíječky.


Pokud máte stále nějaké doplňující dotazy tak zkuste mrknout na náš článek: Jak vybrat zásuvky do kuchyně, kde tuto problematiku rozebíráme více podrobněji nebo nás můžete kontaktovat, moc rádi Vám poradíme.

 
590
10990159010990
Značky
 
Vybavení el. zásuvky
Způsob montáže el. zásuvky
Způsob otevírání el. zásuvky

Stránka 1 z 3 - 88 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 88 položek celkem