Stolové nohy


▼ Potřebujete poradit? ▼

Nohy od stolu – zajímavý interiérový doplněk

Nohy ke stolu interiér pěkně doladí a i z obyčejné stolové desky vytvoří krásný kus nábytku. Nejžádanější jsou černé stolové nohy, které doporučujeme k masivním dřevěným deskám. Dobře vypadají také kovové stolové nohy, jež jsou v povrchových úpravách chrom, nikl či hliník. Samostatnou skupinou jsou centrální stolové nohy, které máme s kulatou i hranatou základnou. Jednotlivé nohy ke stolu se liší designem a rozdílné jsou i z hlediska přírub, rozměrů a výšky.

 

Nabízíme také skládací a výškově stavitelné stolové nohy

Přestože v naší nabídce převažují nohy k jídelním stolům, najdete u nás i nohy k dětským psacím stolům. Nohy KINDER nejen že jsou barevné, ale především umožňují měnit výšku stolu.

A ti, kteří mají v bytě málo místa a potřebují variabilní jídelní nebo psací stůl, jistě ocení skládací stolové nohy či nastavitelné nohy ke stolu.

Váháte, který typ nohy ke stolu vybrat? Ozvěte se nám, rádi vám poradíme. A nezapomeňte pro nohy od stolu a židlí u nás přikoupit také podložky pod nábytek. Uchráníte si tak podlahu před poškozením a ještě se vám bude s židlemi lépe manipulovat.

 
160
636411606364
Značky
Nohy - barva
Nohy - materiál
Nohy - možnost skládání
Nohy - nastavení výšky

Stránka 1 z 3 - 76 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 76 položek celkem