Profilové úchytky


▼ Potřebujete poradit? ▼

Profilové úchytky

Můžeme s klidem říct, že profilové úchytky jsou trendem poslední doby. Jsou mezi vámi velmi oblíbené. Proč tomu tak je? Je to jednoduché. Čisté a rovné linie jsou v módě a právě úchytkové profily tento styl perfektně doplňují. Skvěle zapadnou do kresby moderního dvířka a nenaruší jeho design nebo přírodní vzhled.

Hojně je využíváte na různých druzích nábytku. Elegantní zásuvková komoda v ložnici, moderní koupelnová skříňka, ale i minimalistický design stolu v pracovně, jsou ideální pro profilové úchytky.

Bezesporu nejvíce využívané jsou profilové úchytky do kuchyně. S klidem je můžete využít na horní i spodní skříňky. Pro skvělý moderní a hlavně funkční design lze použít profilové úchytky na spodní skříňky a ty horní vybavit například bezúchytkovým otevíráním.

Způsob uchycení profilových úchytek je dvojí:

  • zafrézování,
  • připevnění pomocí vrutů.

Profilové úchytky k zafrézování potřebují odbornější montáž. Do dvířek se vyfrézuje drážka, do které se společně s lepidlem, silikonem apod. vloží úchytka.

Pro daleko jednodušší nebo svépomocnou montáž doporučujeme úchytkové profily, které připevníte ze zadní strany dvířek pomocí vrutů.

Nabídka profilových úchytek je velmi široká, není nijak omezena barevným provedením ani tvarem. Černé profilové úchytky jsou jedny z nejoblíbenějších. Avšak výjimkou není ani zlatá úchytka, která dělá interiér honosným a určitě umí najít své uplatnění.


Pokud máte stále nějaké doplňující dotazy tak nás neváhejte kontaktovat, moc rádi Vám poradíme.

 
25
10711251071
Značky
Barva úchytky
Dle možnosti použití
Rozteč úchytky (mm)

Stránka 1 z 2 - 56 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 56 položek celkem