Dávkovače saponátu ke dřezu


▼ Potřebujete poradit? ▼

Dávkovače saponátu

U vestavných dávkovačů se snoubí design s praktičností. Díky tomu, že jsou zabudované přímo do dřezu v blízkosti vodovodní baterie, jsou vždy po ruce a na rozdíl od plastových lahví nehyzdí prostor kolem dřezu – naopak, ještě ho vylepšují.

K dispozici jsou dávkovače saponátu v celonerezovém provedení (většinou se volí k nerezovým dřezům) a také s granitovým nástřikem ve více barvách (jsou ideální ke granitovým dřezům).

Když tedy například zvolíte černý granitový dřez, krásně k němu sladíte černou baterii a právě i dávkovač s černým granitovým nástřikem.

Dávkovače jsou v moderním i retro stylu

Ačkoliv většina dávkovačů je v moderním designu, výrobci nezapomínají ani na příznivce retro a rustikálních kuchyní. V naší nabídce najdete dávkovače v mosazném, starobronzovém či staroměděném provedení.

Dávkovače jaru (a samozřejmě obdobných mycích prostředků) naplníte pohodlně shora, objem nádobky bývá 500 ml. Nejlepší je dávkovač instalovat současně se dřezem – montuje se do standardního otvoru v dřezu o průměru 35 mm – ale je možná i dodatečná montáž. V případě, že si u nás koupíte kuchyňský dřez, zdarma vám otvor pro dávkovač i dřezovou baterii vyvrtáme.


Nejste si jisti, který dávkovač vybrat? Zavolejte nám nebo napište e-mail, rádi vám poradíme.

 
169
621011696210
Značky

Stránka 1 z 1 - 36 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 36 položek celkem