Sada Combox SERVO-DRIVE Z10ZC00A

 
SERVO DRIVE
  • 1 z 3
 

Katalogové číslo: Z10ZC00A COMB+ZU V1 S

Dostupnost Na objednávku
Cena 2 796,69 Kč bez DPH
3 384 Kč / ks    
Kód produktu BL1108
Značka BLUM
Webová stránka značky blum.com/cz/cs/
Kategorie Servo-Drive pro zásuvky
Záruka doživotní
 

Servo Drive COMbox - antikolizní rozdělovač

výrobce BLUM

Při využití elektro otvírání zásuvek SERVO-DRIVE, hlavně tedy v rohové skříňce může nastat kolizní situace, rozdělovač COMBOX má za úkol této situaci předejít a zajistit bezpečné použivání pro uživatele.

Pohonné jednotky SERVO-DRIVE mezi sebou komunikují, a zabraňují tak současnému otevření čel a tudíž kolizi rohových zásuvek. 

COMBOX přitom zajišťuje komunikaci příslušných pohonných modulů SERVO-DRIVE. Ty jsou přes COMBOX vzájemně propojeny komunikačním

kabelem.

Když se jedna zásuvka otevře, všechny zásuvky sousedního korpusu zůstávají zablokovány. Jednotlivé zásuvky příslušného korpusu se však

nadále mohou otvírat jako obvykle. Teprve když jsou zásuvky daného korpusu opět kompletně uzavřeny, můžete otevřít také zásuvky sousedního korpusu.

 

COMBOX je využitelný a plně funkční pouze s optimalizovanou pohonnou servo jednotkou SERVO-DRIVE, počínaje Z10A3000.02

Sada obsahuje: jednotka combox, ochranná koncová krytka na kabel, elektro kabel 2m, elektrokabel 6m, držák kabelu, lineární svorka 

Hmotnost 0.839 kg
Katalogové číslo Z10ZC00A COMB+ZU V1S

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Když se dnes řekne nábytkové kování BLUM, každý si představí tu nejvyšší kvalitu ve spojení s dokonalou ergonomií a maximálním užitkem a kdo si nepředstaví může vědět, že se jedná o celosvětovou jedničku mezi výrobci nábytkového kování. Vše začalo v roce 1952 kdy pan Julius BLUM založil svůj závod a vyrobil první ozuby, instalované na koňských podkovách. 

První nábytkové kování, závěs pro dveře a okna vznikl v roce 1958 a jmenoval se ANUBA. Pokud se podíváme na data spojená s některým z aktuálních produktů, je velmi zajímavý rok 2011 kdy se datuje uvedení na trh systemu zasuvek Legrabox, výsuvu Movento a Servo-Drive Uno.

2014 je zapsán jako rok produktu TIP-ON BLUMOTION, respektive možnost v nábytku využít bezúchytkové otevírání spolu s tlumeným dovřením. Jedná se technické řešení zásuvky, které podporuje čístý a designový vzhled nábytku, kuchyně apodobně.