Kulaté dřezy

Kulaté dřezy

pokud jsou v provedení bez odkapávací plochy, zaberou méně místa než hranaté, takže jsou žádané především do menších kuchyní. Kvůli menší vaně také nepotřebují širokou spodní skříňku. Všechny naše nabízené kulaté dřezy se montují shora na pracovní desku, některé mají excentrický ventil – díky tomu výpusť dřezu pohodlně ovládáte otočným kolečkem umístěným na okraji dřezu.

Nerez i granit

Jestliže hledáte levnější řešení, doporučujeme zvolit nerezové kulaté dřezy, v nabídce jsou i dřezy bez límce, u nichž se počítá s nástěnnou kuchyňskou baterií.

Dražší ale designově zajímavější jsou granitové kulaté dřezy, které zaujmou svou barevnou variabilitou. Z odolného granitu také máme kulaté dřezy s odkapávací plochou (respektive se jedná o hranaté dřezy s kulatou mycí vanou). Ať už si u nás vyberete jakýkoliv kulatý dřez, vždy vám zdarma vyvrtáme otvor na baterii nebo i pro dávkovač mycího prostředku.


Máte k nákupu dřezu kulatého tvaru ještě nějaké otázky? Zavolejte nám nebo napište e-mail. Mnoho dobrých rad jsme pro vás také napsali na náš blog do článku Jak vybrat dřez do kuchyně.

 
1199
6030111996030
Značky
 
Barevné označení dřezu dle výrobce
Barevný odstín dřezu
Minimální šířka skříňky pod dřez (v cm)
Orientace dřezu
Povrchová úprava nerezového dřezu
Tvar/typ dřezu
Způsob montáže dřezu

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem