Elektro zásuvky do nábytku


▼ Potřebujete poradit? ▼

Elektrické zásuvky do nábytku

se již pomalu stávají součástí každého moderního interiéru. Správným výběrem nábytkové zásuvky se dá zvýšit užitná hodnota nábytku, a díky skvělému designu zásuvek dáte nábytku šmrnc a eleganci. Je však důležité dobře zvážit umístění a typ zásuvky. Nabídka je široká a je z čeho vybírat, ať už podle barevného provedení, typu otevírání a také například tvaru což dává každému téměř individuální možnost si vestavnou zásuvku vybrat dle svých představ a požadavků.

Zásuvky do nábytku, dle typu otevírání, vybavení a umístění

Pokud je řeč o vestavné zásuvce tak při nedostatku místa, se nabízí použití výklopných zásuvek, které taky mohou být odlišně vybaveny. Výběr správné konfigurace elektro zásuvky je pro spokojenost jeden z nejdůležitějších aspektů. 

Pokud je pro Vás důležitý minimalistický design a chcete, aby byla zásuvky co nejvíce skrytá, ale zároveň byla funkční a praktická, je pro ideální volbou výsuvná zásuvka. Výsuvné zásuvky jsou přichyceny ze spodní strany nábytku pomocí prstence, který slouží jako svorka k desce. Otvor je pak překryt límcem zásuvky z jeho horní části. Jako u jiných typů mají výsuvné zásuvky možnost vybavení zásuvky s USB portem nabíjecím nebo komunikačním.

Vybavení zásuvky USB nabíječkou není však výsadou jen pracovních stolů, vzhledem k dnešnímu stylu života si svůj oblíbený recept můžete přečíst v mobilu nebo tabletu, a proto se může hodit USB nabíječka i u zásuvek do kuchyně a kuchyňské linky

U vybavení elektrických zásuvek do nábytku je také důležité zda použijeme zásuvku do pracovní desky nebo se jedná o zásuvku do stolu. U první zmiňované je Vám dost často k ničemu konektor kancelářského typu jako jsou RJ45 síťový kabel nebo HDMI slot. U kancelářské zásuvky je tomu přesně naopak a přítomnost přípojných míst tohoto typu velmi oceníte.

Jak je zmiňováno každý typ nábytku dovolí určité řešení, pokud v prostoru pod nábytkem není dostatek místa. Vše vyřeší elektro zásuvky naložené na desku. Může se jednat o kancelářský stůl v dnes velmi moderním “OPEN OFFICE” řešením interiéru, pro pracovní prostory. Nebo také o kuchyň, kde se dá také elektrická zásuvka umístit na pracovní desku.

Jsou Vaše požadavky hodně individuální, chcete zásuvky například propojit mezi sebou napájecím kabelem? Vyberte si z elektrických zásuvek ke konfiguraci


Pokud máte stále nějaké doplňující dotazy tak nás neváhejte kontaktovat, moc rádi Vám poradíme.

 
580
544915805449
Značky
 
Barevný odstín el. zásuvky
Systém zásuvek
Vybavení el. zásuvky
Způsob montáže el. zásuvky
Způsob otevírání el. zásuvky

Stránka 1 z 2 - 43 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 43 položek celkem