HPM-TEC

Firma HPM-TEC založena v roce 1998, zabývající se výrobou spojovacích materiálů a službami v oblasti strojírenství. Firma funguje v rámci standardu normy ISO 9001. Nabídka materiálů je určena především pro profesionály, proto je jejích kvalita v rámci priorit na nejvyšší úrovni.

Společnost HPM TEC, s.r.o. byla první kdo uvedl na český a slovenský trh novou generaci vrutů. Každá produktová řada je promyšlena do detailu, disponuje speciálními vlastnostmi. Jsou přesně určeny na daný spoj dřeva, ať už v interiéru nebo exteriéru. Počítají s rozdílnými vlastnostmi dřeva a především s povětrnostními vlivy. Veškeré vlastnosti jsou certifikovány a podloženy zkouškami. V rámci výroby, produkty vždy prochází zkušební laboratoří, aby byla udržena kvalita na trvale nejvyšší úrovni.

Zároveň je při výrobě produktů kladen velký důraz na příjemné a pohodlné použivání produktů v praxi. Je to ovlivněno například závitem, který při šroubování skvěle drží a má stoupání pro rychlé a pevné zašroubování. Hlava vrutů, je většinou určena pro nástavec typu TORX. Tento typ hlavy, skvěle drží na šroubovacím bitu a neprotáčí se. Zároveň, maximálně přenáší sílu do velké plochy hlavičky vrutu, aby nedošlo k její deformaci. 

Další a detailnější informace jsou k nalezení u každého typu vrutu.

 

 

0
8108

Stránka 1 z 1 - 16 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 16 položek celkem