Velkoobchodní spolupráce

  1. Princip spolupráce

 

Na základě Vaší registrace ve velkoobchodní sekci, kde je mimo jiné důležité Vaše IČ, získáte individuální přístup k Vašim objednávkám, hlavně formou ceny. Po zaregistrování společně nastavíme úroveň slev na jednotlivé sortimenty a výrobce. Nabídneme Vám speciální ceny na dopravu a možnost využítí speciálních cenových akcí. 

2. Ceník

Ceník je u nás individuální záležitost, na naší info lince si s obchodním zástupcem domluvíte detaily a Vy po příhlášení uvidíte již svoje ceny, které Vám garantujeme při objednávce, zároveň v shopu uvidíte i základní ceny pro práci se zákázníkem. 

3. Doprava a platba

Forma dopravy je buď našim domluveným kurýrem (nejčastěji PPL a TOPTRANS) nicméně není problém se domluvit individuálně. Cenu si určíme na začátku spolupráce

4. Smlouva

Pokud budete chtít objednávat zboží například na zakázku, nebo budete chtít mít zboží na fakturu se splatností, sepíšeme spolu Rámcovou kupní smlouvu na základě které si určíme veškeré detaily pro úspěšný obchod

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.