Úchytky do kuchyně

Úchytky do kuchyně

dotvářejí celkový dojem místnosti a samozřejmě jsou i funkčním prvkem. Přestože na fotkách katalogů se dnes často prezentují bezúchytkové kuchyně, přece jen není nad to, když je hned vidět, jak lze skříňku nebo šuplík otevřít. Navíc se správně zvolenou kuchyňskou úchytkou snížíte množství nevzhledných otisků prstů na dvířkách.

Aby se vám v naší široké nabídce orientovalo co nejsnadněji, nad produkty máme praktický filtr, v němž si úchytky do kuchyně vyfiltrujete podle barvy, materiálu či rozteče. A protože víme, že detail tvoří kvalitu, součástí všech našich kuchyňských úchytek jsou okrasné šroubky.

Jaké kuchyňské úchytky jsou u našich zákazníků nejoblíbenější?

V poslední době je velký zájem o černé kuchyňské úchytky. Ty mohou být hranaté, zaoblené nebo i kulaté jako knopka. Skvěle se kombinují s bílou a dřevodekorem – tedy v barvách, v nichž si nyní lidé kuchyň pořizují nejčastěji. Navíc černá barva je univerzální, takže černé úchytky pak budou skvěle vypadat i na nábytku v obýváku a prostor bude působit kompaktně.

Pokud se vám líbí tmavá barva, ale chcete moderní alternativu ke klasickým úchytkám, jsou nyní v kurzu také profilové úchytky. Umisťují se na horní hranu dvířek, působí elegantně a nadčasově.  A zvolit můžete profilové úchytky nejen do kuchyně ale i na nábytek do obývacího pokoje, pracovny či ložnice.

Samozřejmě ale ne každý chce mít kuchyňskou linku tak moderní a minimalisticky pojatou a je mu bližší styl provence či vintage. Pak samozřejmě k prolisovaným dvířkům se hodí i zdobnější úchytky nebo knopky. Rustikální úchytky do kuchyně bývají stříbrné, zlatavé nebo mají barvu patinované mědi, mosazi či oceli. Do venkovsky zařízených interiérů si zákazníci objednávají i knopky a úchytky s porcelánem. Ať už je porcelán čistý nebo s nějakým motivem, vždy si můžete být jisti, že porcelánové úchytky do kuchyně vnesou šmrnc a originalitu.

Váháte, kterou kuchyňskou úchytku vybrat? Využijte naši půjčovnu vzorků a nechte si domů poslat až 5 kusů. Cenné informace získáte také na našem blogu v článku Jak vybrat úchytky do kuchyně.

 
25
15251251525
Značky
 
Barva úchytky
Dle možnosti použití
Materiál úchytky
Rozteč úchytky (mm)

Stránka 1 z 13 - 438 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 13 - 438 položek celkem